Слухати

Порошенко: Україна запроваджує біометричний контроль для усіх громадян інших держав / Новини на Громадському радіо

Порошенко: Україна запроваджує біометричний контроль для усіх громадян інших держав

10 липня 2017 - 17:25
Президент України зазначив, що його доручення щодо підготовки відповідних проектів документів виконані

Про це інформують у прес-службі президента України.

«Йдеться про посилення контролю за в’їздом та виїздом і перебуванням громадян інших держав на території України – ми запроваджуємо біометричний контроль для усіх громадян, які перетинають український кордон», — повідомив президент України на засіданні РНБО.

Глава держави зазначив, що його доручення щодо підготовки відповідних проектів документів виконані.

«Ми відведемо необхідну кількість часу для того, щоб країна підготувалася якісно, аби добропорядні громадяни не відчували будь-яких незручностей», — наголосив Петро Порошенко.

Президент зауважив, що необхідні кошти Державній прикордонній службі мають бути виділені для того, щоб вона мала можливість технічно забезпечити виконання цього рішення.

Раніше Громадське радіо повідомляло про те, що сьогодні, 10 липня, РНБО розглядатиме питання щодо посилення контролю за перетином державного кордону України.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+