Слухати

Порошенко запропонував НАТО створити Трастовий фонд для допомоги реабілітації військових

10 липня 2017 - 15:49
Порошенко запропонував НАТО створити Трастовий фонд для запровадження в Україні мережі реабілітаційних центрів для учасників бойових дій

Президент Петро Порошенко під час засідання Комісії Україна – НАТО запропонував започаткувати новий Трастовий фонд, який би сприяв створенню в Україні національної мережі закладів психологічної реабілітації учасників бойових дій та членів їхніх сімей.

Про це повідомляють на сайті глави держави.

«Ми обговорили питання реалізації спільних проектів співпраці в рамках Трастових фондів НАТО для України, зокрема можливості їх подальшого фінансового наповнення та розширення напрямів практичної взаємодії між Україною і НАТО з використанням Трастових фондів», — повідомив Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Зазначається, що президент запропонував започаткувати новий Трастовий фонд, який має сприяти створенню в Україні національної мережі закладів психологічної реабілітації учасників бойових дій та членів їхніх сімей.

«Сьогодні ми нарешті маємо чітке розуміння, що ефективно зміцнювати національну безпеку ми можемо лише у взаємодії з країнами НАТО, а дієва гарантія безпеки країни – членство в НАТО», — сказав Порошенко.

Він також підкреслив, що нещодавнє законодавче рішення Верховної Ради є чіткою відповіддю на запитання, чи хоче Україна приєднатися до Альянсу і наскільки «ми рішучі у досягненні кінцевої мети нашої євроатлантичної інтеграції».

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, у свою чергу, наголосив, що НАТО продовжить надавати Україні практичну допомогу.

Як відомо, Північноатлантична рада перебуває з візитом Україні 9-10 липня під головуванням Столтенберга.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+