Слухати

Тимчук: у «ЛНР» поширюють чутки про «епідемії», що прийшли в Україну через безвіз з ЄС / Новини на Громадському радіо

Тимчук: у «ЛНР» поширюють чутки про «епідемії», що прийшли в Україну через безвіз з ЄС

10 липня 2017 - 17:02
За словами нардепа, ватажки «ЛНР» намагаються дискредитувати безвізовий режим між Україною та ЄС

У самопроголошеній «ЛНР» місцеві ватажки роблять спроби дискредитувати безвізовий режим України з ЄС та знизити таким чином кількість поїздок місцевих жителів на неокуповану територію України. Про це написав народний депутат, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, до дискредитації активно підключається «санепідемстанція ЛНР».

«Співробітники СЕС почали посилено поширювати серед місцевих жителів чутки про епідемії різних захворювань (кору, холери, сказу, ботулізму, сальмонельозу) в усьому причорноморському регіоні України», — зазначив Дмитро Тимчук.

Як повідомив нардеп, за версією «СЕС ЛНР», всі ці небезпечні хвороби «завозяться з Румунії». «З подібним зверненням виступив «головний лікар республіканської СЕС ЛНР» Дмитро Анатолійович Докашенко, який застеріг місцевих жителів від виїзду з «ЛНР» на неокуповану територію України», — додав він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+