Слухати

В Горішніх Плавнях відновили комуністичну символіку на в’їзді до міста (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

В Горішніх Плавнях відновили комуністичну символіку на в’їзді до міста (ФОТО)

10 липня 2017 - 15:46
В Полтавській області в місті Горішні Плавні на в’їзді до міста відновили стелу з колишньою назвою міста Комсомольськ

Український інститут національної пам’яті звернувся до голови СБУ Василя Грицака з проханням провести розслідування протиправних дій міської влади Горішніх Плавнів щодо відновлення стели «КОМСОМОЛЬСЬК» на в’їзді до міста.

«З відкритих джерел інформації («ТелеЭкспресс. Інформаційно-рекламний щотижневик ТОВ «Телерадіокомпанії «ГОК». — № 24 (1109). — 14.06.2017, а також: http://poltava.vlast.ua/v-gorishnih-plavnyah-vozvrashhayut-komsomolsk/) Інституту нещодавно стало відомо про рішення міської влади Горішніх Плавнів щодо виготовлення елементів (у вигляді літер С та М) для відновлення малої архітектурної форми (стели «КОМСОМОЛЬСЬК» на в’їзді до міста). Згідно цих повідомлень, на виготовлення згаданих елементів комунальному підприємству Горішньоплавнівської міської ради КП «СпецЕко» з місцевого бюджету виділено 8 000 (вісім тисяч) гривень», — вказано у листі.

Відповідно до статті 4361 Кримінального кодексу України поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму карається обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої. Ті самі дії, вчинені особою, яка є представником влади, або вчинені повторно, або організованою групою, караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

У зверненні до правоохоронних структур Український інститут національної пам’яті просить порушити кримінальне провадження за ст. 4361 Кримінального кодексу України за фактом поширення та публічного використання символіки комуністичного тоталітарного режиму та притягти винних осіб до відповідальності.

zvernennya.jpg

Звернення до голови СБУ Василя Грицака // Український інститут національної пам'яті
Звернення до голови СБУ Василя Грицака
Український інститут національної пам’яті

zvernennya1.jpg

Звернення до голови СБУ Василя Грицака // Український інститут національної пам'яті
Звернення до голови СБУ Василя Грицака
Український інститут національної пам’яті

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+