Слухати

Верховна Рада не зняла недоторканність з Лозового

11 липня 2017 - 19:01 81
У залі не вистачило голосів – «за» виступили лише 177 нардепів

Сьогодні, 11 липня, Верховна Рада не дала згоду на зняття депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від «Радикальної партії» Андрія Лозового.

Виступаючи на трибуні перед голосуванням, нардеп назвав подання на нього «макулатурою», заявивши, що документ не має юридичної цінності. Андрій Лозовий вважає, що ДФС необ’єктивно оцінила його майно.

У той уже час генпрокурор Юрій Луценко з трибуни ВР заявив, що Лозовому, «згідно з проведеною експертизою, необхідно заплатити 1 млн 717 тис. грн податків і 129 тис. грн військового збору».

Нагадаємо, 21 червня Генеральний прокурор Юрій Луценко вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Андрія Лозового. За словами Луценка, народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий ухилився від сплати 1,846  млн грн.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+