Слухати

Верховна Рада не зняла недоторканність з Дейдея / Новини на Громадському радіо

Верховна Рада не зняла недоторканність з Дейдея

11 липня 2017 - 17:10
За притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Євгена Дейдея проголосували 192 депутати

Верховна Рада не дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від «Народного фронту» Євгена Дейдея, якого підозрюють у незаконному збагаченні.

За це рішення проголосувало 192 депутати з 295, 11 нардепів проголосували проти. 32 депутати утрималися від голосування.

На засіданні виступав Євген Дейдей, який попросив дозволу виступати російською та заявив, що вважає справу проти себе політично мотивованою і закликав народних депутатів визначатися особисто «по совісті і по закону».

Генеральний прокурор Юрій Луценко у своєму виступі наголошував на достатній доказовості для оголошення підозри та обгрунтованості подання щодо зняття недоторканності з Дейдея. 

Нагадаємо, Верховна Рада відмовилась переносити розгляд усіх шістьох подань на зняття депутатської недоторканності, тому частина з них розглядається сьогодні.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+