Слухати

Депутати підтримали подання на притягнення до кримінальної відповідальності Олеся Довгого / Новини на Громадському радіо

Депутати підтримали подання на притягнення до кримінальної відповідальності Олеся Довгого

11 липня 2017 - 18:06
«За» виступив 251 нардеп

Верховна Рада дала згоду на зняття депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від групи «Воля народу» Олеся Довгого

Перед голосуванням Довгий заявив, що усі звинувачення проти нього не правдиві. Також він сказав, що «регламент порушив, але закон не переступав».

Нагадаємо, 21 червня Генеральна прокуратура направила до Верховної Ради подання щодо надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності депутата від групи «Воля народу» Олеся Довгого.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що будучи секретарем Київської міської ради, Олесь Довгий «протягував» питання виділення земель кооперативам на заказнику «Острів Жуків».

«Слідство розпочали в минулому році. У ході нього встановлено, що Довгий не тільки ставив на голосування та підписував незаконне рішення, але і чинив тиск на своїх підлеглих, які візували дане рішення перед поданням його на розгляд у Київраду. Таким чином, вбачається у його діях ознаки злочину, передбаченого статтею 364 (зловживання владою)», — обґрунтував подання Юрій Луценко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+