Слухати

Гройсман доручив поновити переговори щодо виходу Ryanair на український ринок / Новини на Громадському радіо

Гройсман доручив поновити переговори щодо виходу Ryanair на український ринок

11 липня 2017 - 16:11
Домовленість була досягнута за підсумками спеціальної наради з керівництвом Мініфрастурктури, Мінюсту, аеропорту «Бориспіль», Асоціації «Аеропортів України» та Офісу залучення та підтримки інвестицій

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив залучити Національне антикорупційне бюро України до оцінки переговорного процесу з ірландським лоукост-авіаперевізником Ryanair і заявив про необхідність відновлення цих переговорів.

Як повідомив прем’єр у Facebook, відповідної домовленості було досягнуто за підсумками спеціальної наради з керівництвом Мініфрастурктури, Мінюсту, аеропорту «Бориспіль», Асоціації «Аеропортів України», Офісу залучення та підтримки інвестицій.

Як відомо, 10 липня Ryanair офіційно відмовився від виходу на український ринок.

Напередодні стало відомо, які саме вимоги аеропорту «Бориспіль» висунув лоукостер Ryanair. Серед вимог, які аеропорту «Бориспіль» висунув лоукостер Ryanair, є протизаконні і неможливі.

5 липня міжнародний аеропорт Бориспіль підписав угоду про співпрацю з авіакомпанією Ryanair. 6 липня з’явилася інформація про те, що «Бориспіль» підписав свою версію договору з Ryanair, в якій не враховані окремі вимоги авіаперевізника. 

За словами генерального директора аеропорту Павла Рябікіна, «Бориспіль» не може врахувати всі вимоги компанії Ryanair, бо це коштуватиме йому 2 мільярди збитків на рік.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+