Слухати

Компанія Siemens подала позов про повернення турбін з Криму / Новини на Громадському радіо

Компанія Siemens подала позов про повернення турбін з Криму

11 липня 2017 - 16:09
Згідно з даними картотеки арбітражних справ, компанія Siemens 11 липня подала позов в Арбітражний суд Москви

Відповідачами виступають три юридичні особи: ВАТ «Зовнішньоекономічне об’єднання «Технопромекспорт»», ТОВ «Сіменс технології газових турбін», ТОВ «Зовнішньоекономічне об’єднання «Технопромекспорт»». Матеріальних вимог, згідно з даними картотеки, не заявлено. 

Також у картотеці справ не повідомляється, у зв’язку з чим поданий позов. Проте у прес-службі компанії Siemens повідомили, що вони вимагають «запобігти подальшим поставкам до Криму і повернути устаткування, яке постачалося раніше, в початкове місце призначення - Тамань».

Мова йде про турбіни, які були виготовлені на спільному підприємстві в Петербурзі, а потім куплені компанією «Технопромекспорт».

Нагадаємо, раніше у компанії Siemens повідомляли про те, що підконтрольний їй російський завод у Санкт-Петербурзі поставив чотири турбіни для запланованого проекту в Тамані, що на півночі Росії.

Однак минулого тижня агентство Reuters з посиланням на власні джерела повідомило, що турбіни виробництва Siemens були привезені в Крим для використання на двох електростанціях, що будуються.

Німецький концерн пообіцяв провести ретельне розслідування факту можливого постачання на півострів вироблених ним турбін.

Вчора,10 липня, стало відомо про те, що німецький концерн Siemens бере на себе зобов’язання щодо запобігання встановленню ним турбін у Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+