Слухати

Кримський «диверсант» Андрій Захтей відмовився від адвокатів і уклав досудову угоду зі слідством

11 липня 2017 - 13:18
Заарештований у справі «кримських диверсантів» водій Андрій Захтей визнав свою провину і уклав досудову угоду зі слідством
Кримський «диверсант» Андрій Захтей відмовився від адвокатів і уклав досудову угоду зі слідством / Новини на Громадському радіо

Перед цим Захтей відмовився від адвокатів Олександра Попкова, Олексія Ладіна та Ільнура Шарапова, з якими у нього було укладено угоду. Адвокати підтвердили цю інформацію.

Про це повідомляє видання «Медіазона» з посиланням на власні джерела.

10 серпня ФСБ Росії повідомила, що в ніч на 7 серпня 2016 року в анексованому Криму затримали групу «українських диверсантів», які нібито готували теракти на півострові.

Затриманих деякий час утримували в московському СІЗО Лефортово, після – повернули до Криму. 

Влада України заперечує російські звинувачення на адресу українців і назвала їх «провокацією» російських спецслужб.

Російські спецслужби заявляють, що Євген Панов і Андрій Захтей були членами «групи диверсантів»(Євген Панов, Андрій Захтей, Редван Сулейманов, Володимир Присич, Дмитро Штибліков, Олексій Бесарабов, Володимир Дудка, Гліб Шаблій, Олексій Стогній), яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова.

Натомість кримська правозахисна група заявила, що громадяни України, затримані в Криму в період з серпня по листопад 2016 року по справі так званих «українських диверсантів» , позбавлені волі за політичними мотивами з порушенням фундаментальних прав і свобод і є політичними в’язнями.

У березні 2017 року обвинувачений у справі «українських диверсантів» Андрій Захтей написав заяву з проханням позбавити його російського громадянства, отриманого в 2014 році в Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+