Слухати

Луценко обіцяє, що справи про події на Майдані будуть завершені протягом осені 2017

11 липня 2017 - 16:55
На даний момент у слідства є достатньо серйозна база у відповідній справі Розслідування справи щодо подій на Майдані буде завершене протягом осені цього року
Луценко обіцяє, що справи про події на Майдані будуть завершені протягом осені 2017 / Новини на Громадському радіо

Про це заявив під час виступу у Верховній Раді генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Хочу повідомити, що за повідомленнями прокурорів та слідчих справа щодо подій на Майдані 18, 19 і 20 числа буде завершена протягом осені цього року, і ми зможемо передати на суд заочний і очний усіх, хто віддавав злочинні накази», -— заявив Луценко.

За його словами, на даний момент у слідства є достатньо серйозна база у відповідній справі.

 30 червня в інтерв’ю «Радіо свобода» Генпрокурор України Юрій Луценко заявив про те, що всі учасники подій на Майдані ідентифіковані.

«На мій погляд, справи щодо Майдану рухаються непогано, хоча б тому, що ми завершили розслідування щодо всього оточення Януковича. Також позитивом я вважаю те, що команда прокурорів і слідчих доповідає мені про готовність в четвертому кварталі цього року закінчити слідство щодо розстрілів на Майдані, найтрагічніші сторінки 18-го, 19-го, 20-го, 21-го лютого» – заявив Юрій Луценко.

Водночас адвокат сімей Небесної Сотні Маркіян Галабала повідомив Громадському радіо  імена людей, які, за його інформацією, здійснювали тиск на слідство.

«Дуже часто під час розслідування здійснювався тиск на слідчих. Казали: «Лишіть в спокої тих, не рухайте тих». Часто це відбувалося через заступника Генпрокурора Столярчука. На жаль, ця людина була посередником між генеральними прокурорами, які були свого часу – Віталій Ярема, Віктор Шокін», — заявив Маркіян Галабала.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+