Слухати

«Ми знаємо, що нардепам не можна довіряти»: біля ВР зібралося близько 500 осіб (ВІДЕО)

11 липня 2017 - 19:20 136
Активіст «Автомайдану» Віталій Уманець розповів Громадському радіо про те, що зараз відбувається біля Верховної Ради

За словами Віталія Уманця, наразі біля Верховної Ради зібралося близько 500 активістів і членів політичних партій.

«Тут така атмосфера, яка була у січні 2014 року на Грушевського. Половина з присутніх – громадські активісти. Також під Верховну Раду прийшли представники громадських організацій та ветерани АТО. Тут є і політичні партії – «Самопоміч», «Свобода», «Рух нових сил», «Азов»», — повідомив активіст.

За його словами, сутичок біля Верховної Ради не було.

Вимоги активістів полягають у тому, щоб народні депутати проголосували за зняття депутатської недоторканності зі своїх колег.  

«Ми знаємо, що нашим народним депутатам не можна довіряти. Вчора вони заявляли про те, що виступають за зняття депутатської недоторканності. Вже сьогодні ми бачимо, що по Дейдею вони не зібрали 226 голосів. Тому люди зібралися біля Верховної Ради, щоб проконтролювати цей процес. На жаль, ВР працює лише під тиском громадськості. Принаймні поки що так.  Наша мета полягала в тому, щоб недоторканність зняли з усіх народних депутатів», — зазначив активіст «Автомайдану» Віталій Уманець. 

 

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+