Слухати

Українські військові льотчики готуються до авіашоу у Великобританії (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Українські військові льотчики готуються до авіашоу у Великобританії (ВІДЕО)

11 липня 2017 - 21:09
Цього року українські льотчики суттєво ускладнили програму свого виступу

Українські військові льотчики готуються до міжнародного авіаційного показу «The Royal International Air Tattoo 2017». Вражати британську публіку наші пілоти будуть на винищувачах СУ-27.

Як зазначається, цього року українські льотчики суттєво ускладнили програму свого виступу. Глядачі побачать більше фігур вищого пілотажу та нові елементи, які виконуються на гранично малих висотах.

«The Royal International Air Tattoo 2017» - міжнародний авіаційний показ бойової авіаційної техніки, що проводиться Благодійним фондом Королівських ВПС Великобританії щорічно у треті вихідні липня на авіабазі Фейфорд графства Глостершир в Англії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+