Слухати

Рік існування програми "Ukraine Calling" — англомовного щотижневого проекту Громадського радіо про події в Україні

11 липня 2017 - 15:52
Як англомовна програма Громадського Радіо Ukraine Calling вже рік конкурує з Russia Today
Рік існування програми «Ukraine Calling» — англомовного щотижневого проекту Громадського радіо про події в Україні  / Новини на Громадському радіо

Програму Ukraine Calling слухають в Канаді, Америці, Британії, Італії, Франції, Німеччині, Бразилії, Японії та Австралії та в Україні. Це повністю волонтерський проект. 

«Ідея створити таку програму виникла у мене, тому що мої друзі постійно питали, що діється в Україні. Моя найближча товаришка колись працювала журналісткою в Києві, тепер вона працює в Торонто. Ми зустрічаємося, вона мене питає, що відбувається, я їй розказую. Іду в бібліотеку, бібліотекарка питає, що відбувається в Україні. Я кожному мусила розказувати. Я не маю стільки часу, щоб розказувати окремо кожній людині. Я звернулася до Кирила Лукеренка та Андрія Куликова, вони сказали, щоб я робила програму», — говорить ведуча проекту Марта Дичок.

 «Коли інвестори приходять в Україну, вони шукають англомовні ресурси. Я знаю, що вони слухають Ukraine Calling», — зазначає соведучий Марко Супрун.

«Існує брак інформації про Україну англійською мовою. Коли тобі в таксі в Лондоні переповідають версію Russia Today про те, що відбувається в Україні, хочеться щось робити», — додає розшифрувальниця Лариса Яровенко.

Програма виходить щотижня, нові випуски зявляються зранку кожної суботи. 

Всі випуски доступні в будь-який час онлайн 


 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+