Слухати

Ryanair і  аеропорт «Бориспіль» можуть вести переговори / Новини на Громадському радіо

Ryanair і аеропорт «Бориспіль» можуть вести переговори

11 липня 2017 - 11:06
Таку думку висловив в ефірі Громадського радіо Володимир Ставнюк, голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи від МЕРТ

«Я думаю, що іде процес комерційної домовленості між аеропортом і авіакомпанією. Сподіваюсь, що найближчим часом ситуація буде вирішена», — зазначив Ставнюк.

Він також переконаний, що перельоти не повинні нести збитки державним аеропортам.

Водночас зазначає, що скандал із Ryanair впливає на втрату іміджу України.

«В бізнесі буває все. Але до такої степені доводити не можна. Так Україна втрачає імідж, втрачає імідж аеропорт «Бориспіль». Але там призначений новий директор і сподіваюсь, що він швидко розбереться із ситуацією», — сказав Володимир Ставнюк.

Як відомо, 10 липня Ryanair офіційно відмовився від виходу на український ринок.

Напередодні стало відомо, які саме вимоги аеропорту «Бориспіль» висунув лоукостер Ryanair. Серед вимог, які аеропорту «Бориспіль» висунув лоукостер Ryanair, є протизаконні і неможливі.

5 липня міжнародний аеропорт Бориспіль підписав угоду про співпрацю з авіакомпанією Ryanair. 6 липня з’явилася інформація про те, що «Бориспіль» підписав свою версію договору з Ryanair, в якій не враховані окремі вимоги авіаперевізника. 

За словами генерального директора аеропорту Павла Рябікіна, «Бориспіль» не може врахувати всі вимоги компанії Ryanair, бо це коштуватиме йому 2 мільярди збитків на рік.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+