Слухати

СБУ: За півроку порушили 34 кримінальних провадження щодо користувачів «ВКонтакте»

11 липня 2017 - 17:58
Упродовж січня — червня 2017 року Службою безпеки України порушено 34 кримінальні провадження стосовно власників чи адміністраторів спільнот у соцмережах «ВКонтакте» та «Одноклассники»
СБУ: За півроку порушили 34 кримінальних провадження щодо користувачів «ВКонтакте» / Новини на Громадському радіо

Фігуранти проваджень поширювали заклики до повалення конституційного ладу та державної влади в країні, проведення масових заворушень та інших протиправних дій.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Також 27-ми особам оголошено про підозру та винесено 27 обвинувальних вироків суду.

Вони підозрюються у злочинах, передбачених ст. 109 (повалення конституційного), ст. 110 (посягання на територіальну цілісність) та ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України.

Як відомо, 15 травня президент України Петро Порошенко указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України, що передбачає застосування нових санкцій проти російських фізичних і юридичних осіб. У списку 468 юридичних осіб – зокрема сайти групи Mail.Ru, сервіси «Яндекс», соцмережі «ВКонтакте», «Однокласники». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+