Слухати

Що робити із вже придбаними квитками на рейси Ryanair?

11 липня 2017 - 18:41
Компанія Ryanair розіслала всім, хто купив квитки, лист з докладною інструкцією

Згідно з цією інструкцією у пасажира, що вже придбав квитки, є 2 варіанти:

  1. Отримати повну компенсацію грошей за квитки.
  2. Безкоштовно перебронювати квитки на інші рейси компанії в найближчому аеропорті.

Якщо клієнт не знайде альтернативного рейсу, гроші за квитки будуть відшкодовані протягом 21 дня.

Нагадаємо, 5 липня міжнародний аеропорт Бориспіль підписав угоду про співпрацю з авіакомпанією Ryanair. 6 липня з’явилася інформація про те, що «Бориспіль» підписав свою версію договору з Ryanair, в якій не враховані окремі вимоги авіаперевізника. За словами генерального директора аеропорту Павла Рябікіна, «Бориспіль» не може врахувати всі вимоги компанії Ryanair, бо це коштуватиме йому 2 мільярди збитків на рік.

10 липня генеральний директор «Борисполя» Павло Рябікін заявив, що серед вимог, які аеропорту «Бориспіль» висунув лоукостер Ryanair, є протизаконні і неможливі. Він також оприлюднив список цих вимог. 

Пізніше стало відомо про те, що ірландська авіакомпанія-лоукостер Ryanair скасувала запланований вихід на український ринок.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+