Слухати

Три роки тому РФ вперше застосувала «Гради» проти українських бійців (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Три роки тому РФ вперше застосувала «Гради» проти українських бійців (ВІДЕО)

11 липня 2017 - 08:45
11 липня 2014 року о 4.30 російські військові з території Російської Федерації обстріляли позиції українських військових з РСЗВ «Град» та мінометів

Це був перший обстріл, коли Росія вперше відкрито застосувала «Гради», йдеться у відео Держприкордонслужби.

Прикордонник Олексій Лупан розповідає: спочатку вони не розуміли, що вогонь ведеться по їхніх позиціях, думали, працює українська артилерія.

«Але, коли розплющили очі, перед обличчям побачили спалахи і все над тобою літало, то було дуже жахливе враження…тяжко дуже було».

Під час тих обстрілів найбільших втрат зазнали підрозділи Збройних сил України. 

Прикордонники відзначають, як влучно стріляв супротивник:

«5 снарядів, якщо брати наш намет, чітко лягли в кут, де саме ночував генерал-майор Ігор Момот. Така точність відточується роками».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+