Слухати

Євросоюз сьогодні остаточно ратифікує Угоду про асоціацію з Україною / Новини на Громадському радіо

Євросоюз сьогодні остаточно ратифікує Угоду про асоціацію з Україною

11 липня 2017 - 10:32
Євросоюз остаточно завершить процедуру ратифікації Угоди про асоціацію з Україною

Питання про фінальну ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною включене до порядку денного засідання Ради ЄС 11 липня, передає Укрінформ. 

Зазначається, що міністри країн-членів затвердять рішення  без обговорення — формально.

Після завершення міжнародно-правових процедур, асоціація Україна-ЄС остаточно набуде чинності з 1 вересня.

У вівторок, 11 липня, Рада ЄС також затвердить рішення про посилення підтримки хімічної безпеки в Україні у частині імплементації Резолюції РБ ООН про нерозповсюдження зброї масового ураження та способів його доставки.

Як відомо, питання завершення ратифікації та подальшої імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС лідери розглянуть на двосторонньому саміті у Києві 12-13 липня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+