Слухати

 Міноборони додатково закупить озброєння і техніку на 4 мільярди гривень (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Міноборони додатково закупить озброєння і техніку на 4 мільярди гривень (ВІДЕО)

12 липня 2017 - 19:39
Про це повідомив Міністр оборони України Степан Полторак сьогодні, 12 липня, під час засідання Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України

За словами Міністра оборони України Степана Полторака, Міноборони додатково закупить озброєння і техніку на 4 мільярди гривень.

«На минулому тижні було прийнято рішення про виділення 4 мільярдів гривень для того, щоб підвищити обороноздатність ЗСУ, закупити новітнє озброєння та техніку», — заявив Степан Полторак під час засідання комітету. 

Він також наголосив на необхідності системного запровадження нового типу оборонного планування, заснованого на спроможностях.

За його словами, наразі необхідно максимізувати використання можливостей власних підприємств для наповнення спецфонду Міноборони.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+