Слухати

«Настрій бойовий! Вони знають, що роблять!», — боєць біля Павлополя (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

«Настрій бойовий! Вони знають, що роблять!», — боєць біля Павлополя (ВІДЕО)

12 липня 2017 - 11:19
Бійці, які несуть службу біля Павлополя розповіли як дотримують в зоні АТО «хлібного перемир’я» та як реагують на обстріли супротивника

«Супротивник, на жаль, не володіє повною мірою інформацією про перемир’я, тому відкриває вогонь. Працює в основному стрілецька зброя, РПГ, ПК. В нічний час постійно провокують обстрілами, постійно викликають вогонь на себе, але ми отримали чітку команду: «хлібне перемир’я» — з того і з цього боку стигнуть поля, тому будь-який обстріл може знищити врожай. Тому, ми дотримуємося перемир’я, але отримали від свого керівництва наказ при загрозі особистому складу давати відсіч», — розповів заступник командира батальйону Олександр.

За його словами, серед них є такі військові, які беруть участь в АТО з 2014 року. 

«Настрій бойовий! Люди захищають батьківщину і знають, що вони роблять!», — додав Олександр.

Військовий Мирослав показує вдалечінь та говорить, що там посадка доходить до дороги. Звідти бойовики виходять на дорогу та відкривають вогонь в бік третьої роти, інколи «прилітає» і на їхні позиції. В основному супротивник стріляє зі стрілецької зброї. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+