Слухати

НБУ назвав ПриватБанк фінансовою пірамідою  / Новини на Громадському радіо

НБУ назвав ПриватБанк фінансовою пірамідою

12 липня 2017 - 16:12
За інформацією НБУ ПриватБанк не мав фінансових ресурсів, щоб розрахуватися з усіма вкладниками банку

До націоналізації ПриватБанк не мав фінансових ресурсів, щоб розрахуватися з усіма вкладниками банку

Про це заявила заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова, передає прес-центр НБУ.

«У банку до націоналізації не було ресурсів для повернення вкладів. ПриватБанк був фінансовою пірамідою», — йдеться у повідомленні НБУ

«Всі висновки незалежного аудитора компанії EY ще раз підтвердили раніше зроблені НБУ оцінки щодо незадовільного фінансового стану Приватбанку на момент націоналізації та обґрунтованість рішення держави щодо входження в капітал банку задля захисту понад 20 млн. його клієнтів та збереження фінансової стабільності у країні. Тому такі рішення ревізії та перегляду не підлягають», — зазначила Катерина Рожкова. 

Нагадаємо, що 18 грудня Кабінет міністрів та Рада нацбезпеки та оборони України підтримали націоналізацію «Приватбанку».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+