Слухати

Новим представником зі свободи ЗМІ в ОБСЄ став екс-голова Соцпартії Франції

12 липня 2017 - 09:18
Генеральним секретарем організації обрали швейцарського дипломата Томаса Гремінгера
Новим представником зі свободи ЗМІ в ОБСЄ став екс-голова Соцпартії Франції  / Новини на Громадському радіо

В ОБСЄ визначилися з кандидатами на чотири вакансії. Швейцарський дипломат Томас Гремінгер призначений генеральним секретарем організації, колишній генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Занньер обійме посаду комісара у справах національних меншин, представником з питань свободи ЗМІ стане француз Арлем Дезір, а Бюро з питань демократії та прав людини опікуватиметься представниця Ісландії Сольрун Гісладоттір, повідомляє Reuters.

Зокрема, про призначення Арлема Дезіра свої думки висловив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.
 
«Ще будучи кандидатом на посаду Представника, пан Дезір наголошував, що його пріоритетами залишатимуться теми медіа плюралізму, саморегулювання медіа, законодавче регулювання, безпека журналістів та боротьба проти цензури. Водночас він наголошує на необхідності посиленої уваги до сучасних викликів, з якими стикаються медіа, такими як зловживання онлайн можливостями», — написав Томіленко та додав:

«Отже, Росія таки відмовляється від сценарію повного блокування діяльності бюро Представника ОБСЄ з питань свободи медіа. Адже саме через росіян нового Представника не було призначено ще у березні минулого року (тоді вдалося продовжити на рік мандат пані Дуні Міятович) та від березня цього року «висіла» ця важлива вакансія».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+