Слухати

Порошенко: за три роки війни в Україні відкрили 60 нових заводів / Новини на Громадському радіо

Порошенко: за три роки війни в Україні відкрили 60 нових заводів

12 липня 2017 - 15:14
Про це глава держави заявив на відкритті нового підприємства на Сумщині

Сьогодні, 12 липня, на Сумщині відбулося відкриття нового заводу ТОВ «Гуалапак Україна», будівництво якого профінансував італійський інвестор.

ТОВ «ГУАЛАПАК УКРАЇНА» є частиною групи компаній GualaPackGroup, котра налічує 11 заводів по всьому світу, які спеціалізуються на виготовленні упаковки для дитячого харчування, фармацевтичної, косметичної, харчової промисловості, обладнання для пакування дитячого харчування та пакувальних матеріалів.

Як повідомляє прес-служба глави держави, на новому підприємстві буде створено близько 300 нових робочих місць. Станом на 1 липня 2017 року загальна чисельність працівників складає 205 осіб. Середня заробітна плата — близько 12, 143 грн.

«За три роки війни, під час цих суворих випробувань, в Україні відкрилися 60 нових заводів. Цих темпів Україна не знала ніколи. Це є яскраве свідчення довіри з боку наших партнерів. І це не просто довіра на словах – вони голосують за майбутнє України гривнею, євро, доларом, фунтом», — сказав президент під час відкриття підприємства.

Петро Порошенко наголосив, що на сьогоднішній день реформаторські зусилля, які розпочались три роки тому, нарешті, приносять перші плоди. За його словами, перевиконуються митні надходження, а 85% виробленої продукції будуть йти за кордон і лише 15% продукції будуть споживатись в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+