Слухати

Припинити громадянство України може тільки указ Президента, — міграційна служба

12 липня 2017 - 16:00 1781
Змінити процедуру припинення громадянства України може тільки Верховна Рада

Вихід з громадянства України — процедура, яка прописана в Законі «Про громадянство України» і змінити її може тільки Верховна Рада. Про це в коментарі Громадському радіо наголосив речник Міграційної служби України Сергій Гунько.

«Процедура виходу з громадянства України прописана в Законі «Про громадянство України» і змінити цю процедуру, цей закон може лише Верховна Рада України. Тобто незалежно від будь-яких рішень будь-яких держав світу, процедура залишиться такою, як і була і громадяни, які не вийшли з громадянства відповідно до закону України, вони залишатимуться громадянами України», — сказав Сергій Гунько.

«Припинення громадянства України — це тільки указ Президента України. Інших варіантів припинення громадянства України не існує», — наголосив речник Міграційної служби України.

Нагадаємо, Державна Дума Російської Федерації 12 липня прийняла в другому читанні законопроект в якому, пише Медуза. Зокрема, зазначається, що громадяни України щоб відмовитися від свого громадянства, зможуть надавати не довідку від офіційних відомств України, а копію звернення про відмову від громадянства.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+