Слухати

Росіянина відрахували з університету за організацію мітингу Навального

12 липня 2017 - 12:28
Організатор мітингу прихильників Олексія Навального в Калінінграді Олег Алексєєв заявив про своє відрахування з Балтійського федерального університету ім. Канта

«Вчора мене ознайомили з наказом ректора про відрахування у зв’язку з протиправною поведінкою», — повідомив «Інтерфаксу» студент третього курсу юридичного інституту Балтійського федерального університету ім. Канта Олег Алексєєв.

За його словами, в наказі йдеться, що протиправною поведінкою у виші вважають «прояв неповаги до закону і суду в публічному просторі, зневага прийнятого порядку поведінки в БФУ імені Канта».

«Мова йде про слова на моїй сторінці ВКонтакте, де я прокоментував рішення суду щодо відмови адміністрації Калінінграда на узгодження ходи прихильників Навального 12 червня», — сказав Алексєєв.

Він додав, що напередодні недозволеного мітингу мав бесіду з керівництвом юридичного інституту БФУ, на якій йому було запропоновано погодитися на проведення акції в іншому місці, а не в центрі Калінінграда.

Під час неузгодженого мітингу студент був затриманий співробітниками поліції. В акції брали участь близько 350-400 осіб, близько 40 були затримані.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+