Слухати

Садовий розповів, як та чому проходять обшуки у Львівській міськраді (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Садовий розповів, як та чому проходять обшуки у Львівській міськраді (ФОТО, ВІДЕО)

12 липня 2017 - 18:37
Сьогодні, 12 липня, у департаменті економічного розвитку та управлінні комунального майна Львівської міськради пройшли обшуки Служби безпеки України та поліції

Мер Львова Андрій Садовий у коментарі для Громадського радіо зазначив, що мова йде про спробу вкрасти певну кількість майна громади міста Львова.

«Певні особи, які, використовуючи недосконалість чинного законодавства, через приватних нотаріусів перереєстрували у себе цю власність. Мова йде про комунальне майно – приміщення громади міста Львова, де розташовані в тому числі підрозділи органів влади. А бандити взяли і перереєстрували цю власність на себе. Ми, звичайно, проінформували про це правоохоронні органи. Ми чітко знаємо, хто це зробив. Але всі ці люди на волі. Їх ніхто не арештовує. Була спроба арештувати двох людей. Їм дали по 500 000 застави, і вони всі вийшли на волю. Таким чином йде розслідування. А те, що приходять і вилучають документи, нехай приходять і вилучають. Я проблем жодних не бачу. Ми максимально співпрацюємо», — сказав очільник міста.  

За його словами, після переходу «Самопомочі» в опозицію в парламенті обшуки стали нормою для працівників міської ради та комунальних підприємств. «Ми працюємо у звичному режимі», — заявив Андрій Садовий.

Як раніше повідомляло видання Zaxid.net, обшуки у департаменті економічного розвитку Львівської міської ради відбуваються через масштабну аферу з комунальною нерухомістю Львова.

В ухвалі Галицького райсуду Львова сказано, що «проведення обшуку зумовлене необхідністю виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання та вилучення речей, предметів та оригіналів усіх документів щодо об’єктів нерухомого майна у м. Львові, які незаконним шляхом вибули із комунальної власності територіальної громади Львова».

c09fe68-lviv-obchuk-1-original.jpg

Ухвала Галицького райсуду Львова // Zaxid.net
Ухвала Галицького райсуду Львова
Zaxid.net

d1e3ff6-lviv-obchuk-2-original.jpg

Ухвала Галицького райсуду Львова // Zaxid.net
Ухвала Галицького райсуду Львова
Zaxid.net

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+