Слухати

Siemens звинуватив «Технопромекспорт» у введенні в оману щодо постачання турбін до Криму – ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Siemens звинуватив «Технопромекспорт» у введенні в оману щодо постачання турбін до Криму – ЗМІ

12 липня 2017 - 17:46
Арбітражний суд Москви 11 липня зареєстрував позов німецького концерну Siemens до компанії «Технопромекспорт» через постачання турбін до Криму

«Технопромекспорт» купив чотири газові турбіни у Siemens для електростанцій в Криму, а не для проекту в Тамані. Про це йдеться в позовних матеріалах, поданих Siemens в Арбітражний суд Москви. З матеріалами справи вдалося ознайомитися Forbes.

Виходячи з документів, Siemens вважає, що дії «Технопромекспорту» з самого початку були спрямовані на те, щоб ввести ТОВ «Сіменс технології газових турбін» в оману.

Позивач підкреслює, що у контракті з «Технопромекспорт» була прописана заборона на постачання обладнання в Крим і вказано місце дозволеного використання — на Таманському півострові.

Представники компанії Siemens вважають, що підписавши контракт, відповідач гарантував, що турбіни в Крим не потраплять.

Нагадаємо, згідно з даними картотеки арбітражних справ, компанія Siemens 11 липня подала позов в Арбітражний суд Москви

Відповідачами виступають три юридичні особи: ВАТ «Зовнішньоекономічне об’єднання «Технопромекспорт»», ТО«ѳменс технології газових турбін», ТОВ «Зовнішньоекономічне об’єднання «Технопромекспорт»». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+