Слухати

У Києві запровадять єдиний е-квиток для користування громадським транспортом / Новини на Громадському радіо

У Києві запровадять єдиний е-квиток для користування громадським транспортом

12 липня 2017 - 20:15
Найближчим часом КМДА оголосить тендер на закупівлю обладнання для введення електронного квитка у Києві

Система єдиного електронного квитка розробляється на базі комунальних підприємств «Київський метрополітен» та «Київпастранс».

«Заплановано, що найближчим часом буде оголошено конкурс на закупівлю обладнання, яке потрібне для запровадження е-квитка в наземному пасажирському транспорті», — повідомили у прес-службі Київради.

За словами директора Департаменту інформаційних технологій КМДА Юрія Назарова, електронний квиток в Києві вже є, але тільки у підземному транспорті.

Тепер у КМДА планують купити валідатори та бортові комп’ютери для автобусів, тролейбусів та трамваїв «Київпастрансу». Потім – впровадити інформаційну систему електронного квитка. На другому етапі відбудеться модернізація технічної бази метрополітену та підключення вже до нової системи е-квитка.

Згідно з планом, відповідна система повноцінно запрацює у Києві після квітня 2018 року. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+