Слухати

Життя на передовій: помідори та огірки ростуть прямо з бетонного ґанку (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Життя на передовій: помідори та огірки ростуть прямо з бетонного ґанку (ФОТО)

12 липня 2017 - 08:48
В селищі Опитне, що біля Донецького аеропорту, залишилось сорок п’ять місцевих жителів, які, всупереч бойовим діям, намагаються вести господарство

Один з таких прикладів шістдесятирічний Микола Миколайович. На ґанку спорожнілого під’їзду двоповерхівки він влаштував невеличкий город.

Прямо з бетонного ганку ростуть огірки та помідори. 

ogirky_0.jpg

Огірки ростуть прямо з бетонного ганку // Євген Каплін
Огірки ростуть прямо з бетонного ганку
Євген Каплін

pomidory.jpg

Помідори ростуть на ганку // Євген Каплін
Помідори ростуть на ганку
Євген Каплін

ganok.jpg

Ганок, на якому житель Опитного створив город // Єкен Каплін
Ганок, на якому житель Опитного створив город
Єкен Каплін

Голова гуманітарної місії «Проліска», який опублікував ці фото, зазначив, що ці сорок п’ять людей четвертий рік  живуть в підвалах:

«Без влади, світла, води, газу та медичної допомоги, в розбитому війною і пограбованому селищі, під регулярним вогнем артилерії, залишені тут державою і приречені жити всупереч …»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+