Слухати

 Дві компанії блокують придбання постільної білизни для потягів «Укрзалізниці» / Новини на Громадському радіо

Дві компанії блокують придбання постільної білизни для потягів «Укрзалізниці»

13 липня 2017 - 17:05
Також, за словами відомства, одна із компаній з початку року блокує більшість торгів на придбання різних матеріальних цінностей

Заява стосується двох компаній «Максмед Інтернешнл» і «Українська Швейна Фабрика». Як повідомляють в «Укрзалізниці»,  компанії подали скарги в Антимонопольний комітет та заблокували процес закупівлі постільної білизни для потягів.

«Максмед Інтернешнл» з початку року блокує більшість торгів Укрзалізниці на придбання різних матеріальних цінностей для галузі: із закупівлі дизель-поїздів, запчастин та обладнання, тепер постілі», — повідомляють у відомстві. 

 «Укрзалізниця» також заявила про наявність «безперечних фактів» змови між двома компаніями.

«Їх мета – дестабілізувати роботу залізничного транспорту. Компанії тісно пов’язані між собою. У торгах із закупівлі постільної білизни вони надають ідентичні документи та пропонують продукцію того ж самого виробника. Скарги цих компаній, що направляються до АМКУ, спрямовані на навмисне затягування процесу закупівель», — йдеться у повідомленні «Укрзалізниці».

За словами директора з пасажирських перевезень та сервісу «Укрзалізниці» Ігоря Романківа, упродовж 2017 року планувалося закупити понад 585 тисяч комплектів постільної білизни.

Торги на придбання постільної білизни були опубліковані філією «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» 15 лютого 2017 року.

«Однак через скарги одного з ймовірного постачальника (ТОВ «Текстиль-Контакт») торги затягнулися більш ніж на 2 місяці. Після цього торги багаторазово блокували компанії ТОВ «Максмед Інтернешнл» та ТОВ «Українська Швейна Фабрика», — пояснили в УЗ.

Раніше стало відомо, що собівартість прання одного комплекту білизни, яке видають пасажирам у поїздах, становить близько 11 гривень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+