Слухати

Нацполіція створює новий підрозділ – тактичну поліцію  / Новини на Громадському радіо

Нацполіція створює новий підрозділ – тактичну поліцію

13 липня 2017 - 16:20
Про це голова Національної поліції Сергій Князєв заявив в інтерв’ю «Цензор.НЕТ»

За словами Сергія Князєва, тактична поліція — це спеціально навчені правоохоронці, головним завданням яких є боротьба з вуличною злочинністю.

Крім того, до завдань тактичної поліції також належатиме охорона громадського порядку і деескалація конфліктів під час заходів. 

«Там будуть фізично підготовлені, мотивовані, готові ситуаційно перемогти. Тому що вулиця — це ситуація», — заявив голова Нацполіції.

Як повідомив Сергій Князєв, у створенні підрозділу Нацполіції допомагають європейці та американці. Наразі проводяться тренінги для інспекторів.

«Поки у нас є тактична підрозділ тільки в Києві. Але рухаємося далі», — підкреслив Князєв. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+