Слухати

ГПУ: посадовці ДПС причетні до привласнення 100 мільйонів під час облаштування кордону з РФ  / Новини на Громадському радіо

ГПУ: посадовці ДПС причетні до привласнення 100 мільйонів під час облаштування кордону з РФ

13 липня 2017 - 21:59
ГПУ розслідує факт розтрати та привласнення понад 100 мільйонів гривень бюджетних коштів під час виконання робіт по інженерно-технічному облаштуванню україно-російського держкордону (проект «Стіна»)

Співробітники СБУ та ГПУ виявили злочинну схему розтрати з подальшим привласненням бюджетних коштів під час проведення закупівель товарів, робіт та послуг в інтересах Державної прикордонної служби України. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України. 

Так, за інформацією прокуратури, протягом 2016-2017 років, внаслідок протиправної діяльності службових осіб ДПС України та суб’єктів господарської діяльності приватного сектору економіки, під час виконання робіт по інженерно-технічному облаштуванню україно-російського держаного кордону (проект «Стіна») було розтрачено та привласнено понад 100 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Наразі вилучено речові докази, що підтверджують причетність посадових осіб ДПС України та вказаних суб’єктів до здійснення протиправної діяльності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+