Слухати

У Британії опублікували законопроект про вихід з ЄС / Новини на Громадському радіо

У Британії опублікували законопроект про вихід з ЄС

13 липня 2017 - 15:05
«Законопроект про скасування» передбачає в подальшому скасування дії Закону про Європейські співтовариства від 1972 року і заміну на території країни законів ЄС законами Великобританії

Сьогодні, 13 липня, на сайті парламенту Великої Британії опублікували текст законопроекту про вихід країни з Європейського союзу. 

Документ анулює дію Закону про Європейські співтовариства, прийнятого в 1972 році, і законів ЄС на території Британії.

Як повідомляє The Guardian, «тіньовий міністр» з питань Brexit Кейр Стармер, що представляє опозиційну партію лейбористів, заявив, що в нинішньому вигляді законопроект не отримає підтримки його партії.

За його словами, Лейбористська партія вимагатиме поправок за шістьма пунктами, частина яких стосуються трудового законодавства, а також можливості уряду змінювати законодавство з мінімальною парламентською перевіркою.

Водночас, міністр Британії у справах Brexit Девід Девіс заявив, що цей документ є «одним з найвизначніших законопроектів, які коли-небудь проходили через парламент, і найбільшою межею в процесі нашого виходу з Європейського союзу».

Ознайомитися з текстом проекту закону можна тут

Нагадаємо, 29 березня прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей застосувала 50 статтю Договору про ЄС. Таким чином, вона офіційно запустила процедуру виходу країни з Євросоюзу.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+