Слухати

У Житомирі солдата-строковика засудили за самовільне залишення військової частини / Новини на Громадському радіо

У Житомирі солдата-строковика засудили за самовільне залишення військової частини

13 липня 2017 - 21:05
Суд засудив військовослужбовця на 1 рік тримання у дисциплінарному батальйоні

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на заступника військового прокурора Житомирського гарнізону майора юстиції Олексія Рихлюка.

За його словами, 11 липня Житомирський районний суд призначив військовослужбовцю 1 рік тримання у дисциплінарному батальйоні.

Було встановлено, що солдат вчинив злочин, передбачений ч. 4 ст. 407 КК України (самовільне залишення військової частини без поважних причин тривалістю понад один місяць в умовах особливого періоду).

Як повідомив Олексій Рихлюк, військовослужбовець залишив територію військової частини в кінці липня 2016 року без дозволу відповідних командирів та інших поважних причин.

«Майже 8 місяців солдат-строковик ухилявся від проходження військової служби та за цей час не вжив жодних заходів для повернення на службу», — розповів Рихлюк про подробиці злочину. 

Солдата  розшукали під час досудового розслідування та обрали щодо нього  запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. До вступу вироку у законну силу, військовослужбовець перебуватиме під вартою на гауптвахті Житомирського зонального відділу Військової служби правопорядку.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+