Слухати

Висновок щодо законопроекту не підписаний, але внесений до порядку денного ВР, — Сисоєнко

13 липня 2017 - 13:29
Голова комітету ВР з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець не підписала висновок комітету щодо законопроекту «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів»
Медреформа // ck-oda.gov.ua

Про це на сторінці повідомила виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Голова комітету охорони здоров’я Верховної Ради Ольга Богомолець відмовляється підписувати вчорашній позитивний висновок комітету і цим самим блокує можливість голосування закону сьогодні та початку медичної реформи», — написала Супрун.

В коментарі Громадському радіо заступниця голови комітету Верховної Ради охорони здоров’я Ірина Сисоєнко повідомила, що висновок дійсно непідписаний, але він внесений до порядку денного:

«Ми робимо все можливе, щоб вона стояла в порядку денному таким чином, щоб ми фізично могли встигнути дійти до голосування з цього питання по цьому важливому законопроекту», — сказала Сисоєнко.

На запитання, чому немає підпису Богомолець під висновками комітету, Сисоєнко сказала, що наразі не може відповісти на це питання.

Нагадаємо, 12 липня Комітет Верховної ради з охорони здоров’я ухвалив Законопроект №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів». В програмі Ранкова Хвиля на Громадському радіо заступник голови міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк пояснив, що у комітету було не так багато часу, щоб опрацювати всі правки від народних депутатів. Правок було близько 800. Втім, все це було опрацьовано. Також він висловив сподівання, що законопроект з внесеними правками буде внесений до порядку денного засідання Верховної Ради та проголосовано. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+