Слухати

Висновок щодо законопроекту не підписаний, але внесений до порядку денного ВР, — Сисоєнко

13 липня 2017 - 13:29
Голова комітету ВР з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець не підписала висновок комітету щодо законопроекту «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів»

Про це на сторінці повідомила виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Голова комітету охорони здоров’я Верховної Ради Ольга Богомолець відмовляється підписувати вчорашній позитивний висновок комітету і цим самим блокує можливість голосування закону сьогодні та початку медичної реформи», — написала Супрун.

В коментарі Громадському радіо заступниця голови комітету Верховної Ради охорони здоров’я Ірина Сисоєнко повідомила, що висновок дійсно непідписаний, але він внесений до порядку денного:

«Ми робимо все можливе, щоб вона стояла в порядку денному таким чином, щоб ми фізично могли встигнути дійти до голосування з цього питання по цьому важливому законопроекту», — сказала Сисоєнко.

На запитання, чому немає підпису Богомолець під висновками комітету, Сисоєнко сказала, що наразі не може відповісти на це питання.

Нагадаємо, 12 липня Комітет Верховної ради з охорони здоров’я ухвалив Законопроект №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів». В програмі Ранкова Хвиля на Громадському радіо заступник голови міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк пояснив, що у комітету було не так багато часу, щоб опрацювати всі правки від народних депутатів. Правок було близько 800. Втім, все це було опрацьовано. Також він висловив сподівання, що законопроект з внесеними правками буде внесений до порядку денного засідання Верховної Ради та проголосовано. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+