Слухати

За що відповідав співробітник Яворівського полігону, підозрюваний в держзраді?

13 липня 2017 - 16:41
Служба безпеки України підозрює в державній зраді начальника загальновійськового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки
За що відповідав співробітник Яворівського полігону, підозрюваний в держзраді? / Новини на Громадському радіо

Міжнародний центр більше відомий, як Яворівський полігон. А людина, яку запідозрило СБУ — це керівник одного з підрозділів Міжнародного центру, підлеглий начальника полігону Ігоря Слесарчука. У рішенні суду, яким Шевченківський райсуд Києва дозволив обшуки на полігоні, СБУ заявила, що протягом 2015-2016 років начальник полігону виконував завдання Головного управління розвідки Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації, збирав і передавав інформацію військового характеру про діяльність міжнародного центру.

У коментарі Громадському радіо керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони Олександр Поронюк розповів, за що відповідає начальник загальновійськового полігону.

«За підготовку, за навчання військових підрозділів Збройних сил України на даному полігоні. За те, де вони розташовані, заняття проводять, яке поле накривається, щоб вони могли якісно заняття проводити відповідно за своїм профілем і багато інших важливих моментів в підтримання боєздатності підрозділів», — сказав Поронюк.

Він відмовився говорити, чи затриманий начальник загальновійськового полігону та чи є він зараз на робочому місці.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+