Слухати

Генпрокуратура оголосила підозру екс-меру столиці Черновецькому / Новини на Громадському радіо

Генпрокуратура оголосила підозру екс-меру столиці Черновецькому

14 липня 2017 - 16:26
Генеральна прокуратура України оголосила підозру колишньому міському голові Києва Леоніду Черновецькому.

Зокрема, ГПУ розслідує факт незаконного будівництва вертолітного майданчика в Києві. Внаслідок такого будівництва було знищено об’єкт археологічної спадщини і завдано збитків на загальну суму понад 250 млн гривень.

 Про це повідомляють на сайті Генпрокуратури. 

«Встановлено, що внаслідок незаконних дій колишнього Київського міського голови Л. Черновецького, який діяв в інтересах невстановлених в даний час людей з найближчого оточення колишнього президента України В. Януковича, що виразилися у незаконному вилученні, зміну цільового призначення та передачі особливо цінних земель в оренду для будівництва так званої вертолітного майданчика на Парковій дорозі в Києві, заниження орендної плати за землю, і як наслідок — знищення об’єкта археологічної спадщини, ніж територіальної громади та міста Києва завдано збитків на загальну суму понад 250 млн гривень», — йдеться в повідомленні.

На даний момент здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва вертолітного майданчика на Парковій дорозі в Києві за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 298, ст. 356, ч. 1 ст. 358, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 364-1, ч. 3 ст. 368-4 КК України.

Як відомо, сьогодні, 14 липня,  народному депутату від «Опозиційного блоку» Михайлу Добкіну вручили підозру.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+