Слухати

Омелян: Ryanair готові відновити переговори з «Борисполем»  / Новини на Громадському радіо

Омелян: Ryanair готові відновити переговори з «Борисполем»

14 липня 2017 - 15:50
Про це сьогодні, 14 липня, повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян

За словами міністра інфраструктури України, керівництво Ryanair готове відновити переговори з керівництвом аеропортом «Бориспіль».

«У мене була розмова з керівництвом Ryanair. Вони готові на відновлення переговорів, якщо ці переговори будуть дійсно переговорами. Нагадаю, що до цього моменту переговорів з аеропортом «Бориспіль» фактично не було, були просто публічні звинувачення, випади і максимальний зрив будь-якого переговорного процесу», — завив Володимир Омелян в ході прес-конференції, що відбулася у Києві 14 липня.  

Він також висловив сподівання щодо успішного завершення переговорів за сприяння прем’єр-міністра України.

«Я б дуже хотів, щоб ми завершили ці переговори якомога швидше. Я не бачу іншого варіанту розвитку подій, оскільки є чітка вказівка, чітка позиція прем’єр-міністра. Йдеться про соціально-економічний аспект для всієї держави», — додав міністр інфраструктури.

Нагадаємо, 10 липня, генеральний директор «Борисполя» Павло Рябікін заявив, що серед вимог, які аеропорту «Бориспіль» висунув лоукостер Ryanair, є протизаконні і неможливі. Після цього Ryanair припинив продаж квитків в Україну і офіційно відмовився від виходу на український ринок

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+