Слухати

«Покінчи життя самогубством!», — бійці отримують sms від невідомих (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

«Покінчи життя самогубством!», — бійці отримують sms від невідомих (ВІДЕО)

14 липня 2017 - 10:57
Українські бійці, які несуть службу на Луганському напрямку, розповідають, що з невідомих номерів отримують провокативні sms-повідомлення

Один з бійців зачитує sms-повідомлення, які прийшли з невідомого номера: «Тебе зрадили — біжи!», «Нацгвардійцю, покінчи життя самогубством!», «Влада тебе зраджує, вам всім кінець!», «Твоя дружина з іншим».

За його словами, схожі повідомлення отримують і інші бійці. 

Втім, бійці тримають бойовий дух та показують, як облаштували побут на позиціях. 

Військовослужбовець Андрій розповідає, що повара у них в штаті немає, але є людина, яка готує. Він проводить журналістів та показує облаштований душ, побудовану піч.

За словами бійців, останнім часом на їхніх позиціях ситуація стабільна, вони займаються облаштуванням позицій: укріплюються, маскуються та готуються до можливих боїв.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+