Слухати

За місяць на Донеччині пошкоджено понад 130 житлових будинків — гуманітарна місія «Пролісок»

14 липня 2017 - 13:59
Упродовж червня гуманітарна місія «Пролісок» нарахувала більше 137 пошкоджених житлових будинків по лінії розмежування у Донецькій області

Будівлі були пошкоджені частково або повністю. Про це повідомив Громадському радіо голова гуманітарної місії «Пролісок» Євгеній Каплін.

«До нас звернулось 16 мирних жителів, які були поранені впродовж червня», — зазначив він.

За словами Євгенія Капліна, зараз волонтери збирають гроші на допомогу жительці Мар’їнки, яка отримала поранення у власному домі у ніч з 9 на 10 червня.

Жінка знаходиться на лікуванні в обласній травматологічній лікарні Донецької області у місті Лиман.

«Орієнтовна сума, яка потрібна людині на даному етапі — близько 1,5 тисячі гривень в день», — зазначив голова гуманітарної місії «Пролісок».

За його словами, сім’я жінки сама звернулась по грошову підтримку, оскільки не можуть забезпечити лікування.

Гуманітарна місія «Пролісок» уже передала жінці 6800 гривень із власних коштів організації, яких вистачить на 4 дні.

Наразі волонтери збирають грошову підтримку, щоб продовжувати лікування жінки. Реквізити: ПриватБанк 5168 7423 1846 5162 — Каплин Евгений.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+