Слухати

Британця засудили на п’ять років за участь в боях на Донбасі

15 липня 2017 - 08:14
Такий вирок виніс суд Манчестера Бенджаміну Стимсону, який входив до складу збройних формувань так званих «ДНР» та «ЛНР»

Суддя уточнив, що засуджує Стимсона до восьми років ув’язнення, але скасовує третину цього терміну за визнання своєї провини. Від так за ґрати йому доведеться провести п’ять років і чотири місяці, передає російська служба Бі-Бі-Сі.

Сторона звинувачення наполягала на тому, що вступивши до лав так бойовиків британець мав воювати в якості бійця. Втім, доказів безпосередньої участі Стимсона у збройному конфлікті знайти не вдалося. За словами звинуваченого, на Донбасі він провів на сході України чотири місяці, працюючи водієм швидкої допомоги.

Суд постановив, що Бенджамін Стимсон не має екстремістських поглядів і не представляє зараз небезпеки для населення Британії.

Відзначимо, наразі Бенджаміну Стімсону 41 рік. Він народився і виріс на півночі Англії. Восени 2015 року журналісти Бі-бі-сі зустріли його неподалік від Дебальцевого.

Він розповів, що відправився в Донбас, оскільки вдома не бачив жодних перспектив, адже на той момент він вже півтора року не міг працевлаштуватися.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+