Слухати

Чубаров: Законопроект про читання молитви «Отче наш» у Верховній Раді — некоректний

15 липня 2017 - 17:14
Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров назвав некоректним і таким, що суперечить Конституції, законопроект про читання молитви «Отче наш»
Чубаров: Законопроект про читання молитви «Отче наш» у Верховній Раді — некоректний / Новини на Громадському радіо

«Я не зрозумів, навіщо вони зареєстрували такий законопроект, тим більше, серед них є депутати, яких я поважаю. Виходити треба з вимог Конституції України, де чітко вказано, що ми живемо у світській державі, і навіть просто із ввічливості у ставленні до своїх колег, серед яких можуть бути люди нехристиянського віросповідання або взагалі атеїсти», — заявив Чубаров в коментарі інформагентству QHA.

За його словами, цей законопроект не матиме успіху й не дійде до розгляду у Верховній Раді.

Як відомо, 13 липня до парламенту внесли законопроект № 6722 про читання молитви «Отче наш» відразу після відкриття пленарних засідань. Авторами такої ініціативи виступили депутати Оксана Білозір, Павло Унгурян, Олег Березюк, Валерій Дубіль, Юрій Мірошниченко, Андрій Шипко, Микола Лаврик, Юрій Соловей та Юрій Павленко. Текст проекту наразі відсутній на сайті Верховної Ради.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+