Слухати

Путін підтримав ідею будувати храми на підприємтсвах Росії / Новини на Громадському радіо

Путін підтримав ідею будувати храми на підприємтсвах Росії

15 липня 2017 - 17:01
Президент Росії відзначив, що церкви коштують недорого, але можуть дати багато з точки зору душевного стану

Президент Володимир Путін підтримав пропозицію будувати храми на виробництвах. Саме із такою ідеєю до нього звернувся один з робітників гірничо-збагачувального комбінату в Білгородській області, передають «Ведомости».

«Церкви, мечеті, синагоги чи буддистські храми не коштують дорого для керівників підприємств або акціонерів, але можуть багато дати з точки зору душевного стану людей, які працюють на підприємстві», — відзначив Путін у відповідь на прохання працівника Лебединського ГЗК (Білгородська область ) дати російським підприємствам відповідне «керівництво до дії».

Путін відвідав Лебединської ГЗК 14 липня під час робочої поїздки в Білгородську область. Там він зустрівся з працівниками підприємства.

Один з працівників розповів, що на Лебединському ГЗК «за прикладом радянських червоних куточків» зведений храм-каплиця, який він і інші співробітники відвідують під час перерв в роботі.

«Чи можуть керівники інших великих підприємств перейняти цю ідею або як керівництво до дії — відтворити або побудувати на території своїх підприємств такі святині?» — запитав робочий, поцікавившись ставленням Путіна до такої практики.

Путін підтримав цю ідею а також привів в приклад Прохоровское поле, де збудовані храми більшості основних релігій — православний храм, синагога, мусульманська мечеть.

«Адже загинули люди з різних регіонів, і приїжджають люди вклонитися пам’яті своїх героїчних предків. Дуже добре, що така практика на російській землі склалася. Дуже розраховую, що і в інших регіонах це буде розвиватися », — додав Путін.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у всіх вишах МНС Росії навчатимуть основам православної культури.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+