Слухати

У Росії люди трунами заблокували рух по федеральній трасі на Геленджик (ФОТО, ВІДЕО)

15 липня 2017 - 19:42 477
У Краснодарському краї у такий спосіб мешканці 14-поверхового будинку протестували проти зносу будівлі

У Краснодарському краї мешканці 14-поверхового будинку, який заплановано знести,  заблокували рух по федеральній трасі трунами. Зокрема, проїхати через акцію не можна по трасі Дон М4 Москва-Новоросійськ від села Кабардинка до курорту Геленджик. Про це пише «Нова газета».

Через акцію протесту на трасі федерального значення утворилася пробка на кілька кілометрів.

Близько 10 хвилин федеральна траса залишалася перекритою, ще півгодини учасники акції частково блокували проїзд, вишикувавшись в лінію на «зебрі». Машини об’їзжали протестувальників по узбіччю. 

Пізніше на місце акції прибула поліція. По гучному зв’язку правоохоронці оголосили, що до місця акції відправлені всі поліцейські екіпажі міста за винятком одного. Як мінімум шістьох учасників акції затримали. 

Будинок, через ймовірний зніс якого люди вийшли на вулицю, був побудований на ділянці, спочатку призначеному лабораторний комплекс. Потім землю перевели у житловий фонд, а за забудовниками визнали право власності. Проте в 2015 році влада винесли рішення про знесення будинку, в якому вже були прописані 65 людей. Мешканці звинувачують в цьому міського голову Віктора Хрестини.

Як раніше повідомляло Громадське радіо,  у Львові жителі аварійного будинку планують акцію протесту (ФОТО, ВІДЕО).

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+