Слухати

В розвідці повідомили, за що бойовики побили командира в Новоазовську

15 липня 2017 - 10:38
Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, він погрожував особовому складу застосувати зброю
В розвідці повідомили, за що бойовики побили командира в Новоазовську / Новини на Громадському радіо

Бойовики одного з підрозділів 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК роззброїли та побили свого командира – офіцера ЗС РФ, який, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, погрожував особовому складу застосувати зброю у зв’язку з відмовою виконувати його накази, повідомляє Головне управління Міноборони України.

«За результатами службового розслідування даного інциденту російський офіцер був виправданий, а три військовослужбовці, які найбільш активно приймали участь у його побитті, заарештовані», — зазначили в розвідці.

Крім того, там повідомили, що російське командування намагається приховати перебування російських військових на тимчасово непідконтрольних територіях Луганщини та Донеччини. Тому, командуванням 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ окремим розпорядженням рекомендовано максимально обмежити перебування кадрових військовослужбовців ЗС РФ у десятикілометровій зоні від лінії зіткнення.

rozvydka.png

Повідомлення ГУР // Головне управління розвідки Міноборони
Повідомлення ГУР
Головне управління розвідки Міноборони

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+