Слухати

Бойовики «ДНР» оголосили Сєдове «прикордонною зоною» з особливим статусом

16 липня 2017 - 12:26
Незаконне угруповання «ДНР» оголосило селище Сєдове «прикордонною зоною» з особливим статусом в'їзду-виїзду
Бойовики «ДНР» оголосили Сєдове «прикордонною зоною» з особливим статусом / Новини на Громадському радіо

 Про це йдеться в звіті Спеціальной моніторингової місії ОБСЄ.

У звіті повідомляється, що спостерігачів ОБСЄ знову не пустили до селища Сєдове.

«На блокпості, розташованому на відстані приблизно 1,2 км на північний захід від підконтрольного« ДНР »смт Сєдове (33 км на північний схід від Маріуполя), озброєні члени «ДНР» в черговий раз зупинили патруль СММ і не дозволили йому рухатися далі по дорозі в напрямку Сєдового, посилаючись на накази від своїх командирів. СММ повідомила про це СЦКК», — йдеться в повідомленні.

В місії зазначили, що пізніше, того ж дня, представник «ДНР» в цивільному одязі, який стояв на тому ж блокпості в Сєдово, зупинив інший патруль СММ і заявив, що для в’їзду до селища необхідно отримати попередній дозвіл від структури «ДНР», оскільки Сєдово є «прикордонної зоною з особливим статусом в’їзду-виїзду».

При цьому в ОБСЄ уточнили, що спостерігачі бачили, як водії та пасажири, перед тим як проїхати через блокпост, заходили в невеличке приміщення, розташоване поблизу.

«Також незадовго після цього троє озброєних чоловіків у формі військового типу підійшли до СММ. Відмовившись представитися, вони в агресивній формі вимагали, щоб патруль Місії покинув цей район. Спостерігачі поїхали з блокпоста і проінформували про це СЦКК», — підкреслили в місії.

Раніше, того ж дня, СММ звернулася до Спільного центру координації та контролю з проханням супроводжувати патруль Місії в Сєдове, але прохання було відхилене.

Читайте також: Що говорять та пишуть про відпочинок у підконтрольному бойовикам Сєдовому?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+