Слухати

Бойовики тиждень не давали можливості відновити світло у селищі Золоте

16 липня 2017 - 18:05
Так вони намагаються викликати незадоволення у місцевого населення

Про це повідомив в коментарі Громадському радіо голова Попаснянської адміністрації Сергій Шакун.

«Для того, щоб викликати незадоволення у місцевого населення, яке живе на підконтрольній території України і страждає через те, що росіяни їх обстрілюють. Це вони не дають можливості нашим службам виїхати відремонтувати те, що є необхідним для життєдіяльності населеного пункту: електроенергія, газ та все інше», — зазначив Сергій Шакун.

За його словами, узгодження уже отримали.

«Завтра наші електрики будуть виїжджати. А весь тиждень Росія не давала узгодження нашим електрикам зайти у сіру зону та відновити пошкоджені кабелі», — повідомляє голова Попаснянської адміністрації.

Раніше у Штабі АТО повідомляли про те, що бойовики обстріляли із забороненої зброї селище Золоте, що поблизу міста Попасна Луганської області.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+