Слухати

На Херсонщині виростили рисовий портрет Шевченка, який видно із космосу(ФОТО)

16 липня 2017 - 16:24
Вчені Інституту рису виростили портрет Тараса Шевченка за допомогою рису з чорним листям

Портрет на Херсонщині має площу 1370 квадратних метрів.  Його виростили по зеленому полю за допомогою рису з чорним листям.

Про це повідомляє BBC Україна.

Автори портрету — вчені, селекціонери Інституту рису НААН України. Величезний портрет тепер є новим рекордом України. Його зафіксували 15 липня.

«Нас вразила точність передачі всіх штрихів портрету. Це новий рекорд України в категорії «Наука і технології», — зазначила виданню Лана Ветрова з Національного реєстру рекордів.

_96 963 502_20 046 432_841 877 569 311 070_8 582 212 636 232 995 508_n_1.jpg

Портрет Тараса Шевченка // Дмитро Єсипчук
Портрет Тараса Шевченка
Дмитро Єсипчук

За словами Ветрової, портрет видно з космосу.

Минулого року у цьому ж Інституті рису виростили у полі великий тризуб. Його розміри були втричі менші, за портрет Шевченка.

Також в під Києвом є вирощений у кукурудзяному полі лабіринт у формі карти України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+