Слухати

Пішла з життя авторка романів про Анжеліку

16 липня 2017 - 15:46
14 липня, в французькому Версалі на 96-му році життя померла автор серії романів про Анжеліку - Анн Голон
Пішла з життя авторка романів про Анжеліку / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Le Figaro з посиланням на її дочка Надін Голубінофф.

Романи про Анжеліку, вигаданої красуні-авантюристці XVII століття, були написані Анн і її чоловіком Сержем Голон. Серія складається з 13 книг, вони переведені на 30 мов.

Перший роман із серії пригод Анжеліки ( «Маркіза ангелів») був написаний в 1953 році. Рукопис розійшлася по чотирьом видавництвам у Франції, Італії, Англії та Німеччини. Саме в Німеччині книга вперше побачила світ в 1956 році, у Франції твір було надруковано роком пізніше, пише «Новое время».

Роман «Маркіза ангелів» швидко завоював популярність в світі: він був виданий 320 видавництвами 63 країн.

З 1964 по 1968 рік було випущено п’ять кінофільмів про пригоди Анжеліки в епоху Людовика XIV.

В останні роки свого життя Анн Голон вирішила заново переписати всю серію книг, будучи незадоволеною тим, що видавці дозволили собі численні скорочення в її творах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+